درباره من

سلام به شما دوست عزیزم

علی ثابت هستم . بیزینس کوچ یا به زبان عامیانه فارسی خودمون مشاور کسب وکار !

حدود 12 سال هست که به صورت حرفه ای در حوزه مشاوره و تدریس مسائل مربوط به رشد حوزه مدیریت و کسب وکار در حال فعالیت و خدمت رسانی هستم .

متولد سال 1365 هستم و در استان فارس به دنیا اومدم .

به دلیل شغل پدرم( مهندس شبکه ) به اصفهان مهاجرت کردیم و در شهرکی نزدیکی فولاد مبارکه اصفهان که محل کار پدرم و مخصوص مهندسین و افراد اروپایی مشغول در اونجا بودن ساخته شده بود ساکن شدیم. تا پایان دوران دبیرستان اونجا بودیم و بعد از اون به خود اصفهان نقل مکان کردیم . در رشته مهندسی متالورژی و هم زمان رشته مهندسی کامپیوتر شروع به  تحصیل کردم  ( در ادامه هم کلیه نرم افزارهای صنعتی و مکانیک و متالورژی را به صورت حرفه ای و پیشرفته آموختم و نسبت به آموزش آنها در دانشگاه و کارخانجات به مدیران عالی اقدام نمودم )

در رشته متالورژی تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیلات را ادامه دادم( البته به صورت همزمان مهندسی کامپیوتر را نیز تحصیل میکردم.) به محض اتمام آن در رشته مدیریت استراتژیک در مقطع کارشناسی ارشد به دلیل علاقه بسیار زیادی که داشتم تحصیلات خودم رو در این حوزه نیز شروع کردم و پس از آن در مقطع دکتری مدیریت گرایش بازاریابی نیز به مسیر خود ادامه دادم و به اتمام رسوندم .

در سال 1394 بود که شرکت راسن نوین تجارت آسیا رو ثبت و راه اندازی کردم و در قالب گروه کسب وکار ثابت شروع به فعالیت نمودیم. در آغاز فعالیت های واردات تجهیزات و همچنین برنامه نویسی و راه اندازی پلتفرم ها و نرم افزارهای خاص سازمانی شروع کردیم و در کنار آن به صورت موازی در حوزه های مدیریت و کسب وکار (به صورت کلی و تخصصی) در حال خدمت رسانی شدیم و همین اکنون نیز ادامه دارد با این تفاوت که در حال حاضر فعالیت های وارداتی را انجام نمیدهیم .( سایت گروه کسب وکار ثابت را بازدید کنید تا بیشتر با این مجموعه و خدماتی که در حال ارائه است بیشتر آشنا شوید SABETBG.IR  )

اگر از روحیات و شخصیت خودم بخوام صحبت و تعریفی داشته باشم میشه گفت فردی بسیار مسولیت پذیر و پیگیر و مدیر و رهبر در کار هستم ،همیشه خنده بر لب دارم و بر اصل و آداب معاشرت و دیسیپلین کاری و اجتماعی بسیار حساسو همیشه سعی بر رعایت آنها داشته ام . فردی صادق و مهربان و کمک کننده . گاهی با توجه به شرایط و موضوعات برای مدیریت آنها اگر نیاز به عصبانیت باشد عصبانی میشوم. بسیار صبور و با گذشت.تحمل بی نظمی را ندارم.افراد ناکارآمد را نمیتونم تحمل کنم. دوستدار آموزش و مطالعه.نتیجه گرا و پایان دهنده درست وظایف و کارهای محوله هستم.پایبند به اصول اخلاقی.ارزش هایی برای زندگی خودم دارم و مکلف به رعایت آنها خودم رو میدونم