درباره من

سلام به شما دوست عزیزم 

 علی ثابت هستم . بیزینس کوچ یا به زبان عامیانه فارسی خودمون مشاور کسب وکار !

حدود 12 سال هست که به صورت حرفه ای در حوزه مشاوره و تدریس مسائل مربوط به رشد حوزه مدیریت و کسب وکار در حال فعالیت و خدمت رسانی هستم . 

متولد سال 1365 هستم و در استان فارس به دنیا اومدم .

به دلیل شغل پدرم( مهندس شبکه ) به اصفهان مهاجرت کردیم و در شهرکی نزدیکی فولاد مبارکه اصفهان که محل کار پدرم و مخصوص مهندسین و افراد اروپایی مشغول در اونجا بودن ساخته شده بود ساکن شدیم. تا پایان دوران دبیرستان اونجا بودیم و بعد از اون به خود اصفهان نقل مکان کردیم . در رشته مهندسی متالورژی و هم زمان رشته مهندسی کامپیوتر شروع به  تحصیل کردم  ( در ادامه هم کلیه نرم افزارهای صنعتی و مکانیک و متالورژی را به صورت حرفه ای و پیشرفته آموختم و نسبت به آموزش آنها در دانشگاه و کارخانجات به مدیران عالی اقدام نمودم )

در رشته متالورژی تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیلات را ادامه دادم . به محض اتمام آن در رشته مدیریت استراتژیک در مقطع کارشناسی ارشد شروع تحصیلات خودم رو شروع کردم و پس از آن در مقطع دکتری مدیریت نیز به مسیر خود ادامه دادم . 

اگر از روحیات و شخصیت خود بخواهم صحبت و تعریفی داشته باشم میتوان گفت فردی بسیار مسولیت پذیر و پیگیر و مدیر و رهبر در کار هستم ،همیشه خنده بر لب دارم و بر اصل و آداب معاشرت و دیسیپلین کاری و اجتماعی بسیار حساسو همیشه سعی بر رعایت آنها داشته ام . فردی صادق و مهربان و کمک کننده . گاهی با توجه به شرایط و موضوعات برای مدیریت آنها اگر نیاز به عصبانیت باشد عصبانی میشوم. بسیار صبور و با گذشت.تحمل بی نظمی را ندارم.افراد ناکارآمد را نمیتوانم تحمل کنم. دوستدار آموزش و مطالعه.نتیجه گرا و پایان دهنده درست وظایف و کارهای محوله هستم.پایبند به اصول اخلاقی.ارزش هایی برای زندگی خود دارم و مکلف به رعایت آنها خود را میدانم