داستان من

داستان علی ثابت

علی ثابت در سال 65 در خانواده ای سالم، کارمندی و از نظر اقتصادی سطح متوسط زندکی خود را آغاز کرد. دوران تحصیل خود را تا پایان دبیرستان در اصفهان به پایان رساند . پس از آن در رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی متالورژی به صورت همزمان تحصیلات دانشگاهی خود را شروع و تمام کرد. در این بین تخصص خود را در کسب و به کارگیری نرم افزارهای مهندسی بالا برد.نرم افزارهایی مثل :

Catia, solid works , Ansys , Procast, ,Abaqus ,Autocad

تدریس و ارائه خدمات طراحی را به شرکتها انجام داد . پس از آن در رشته متالورژی گرایش انتخاب مواد ارشد خود را اخذ نمود و در کنار آن فعالیت های مشاوره مدیریتی و فروش و استراتژی های فروش را انجام میداد زیرا در دوره ها و مجموعه های مربوطه کسب علم در این حوزه را داشت. پس از ارشد متالورژی، در رشته مدیریت گرایش استراتژیک کارشناسی ارشد و بعد از آن در مقطع دکتری مدیریت بازاریابی تحصیلات خود را ادامه داد و فارغ‌التحصیل شد .

مشاوره و کوچینگ را در حوزه مدیریت و کسب وکار را ادامه داد و به صورت حرفه ای در حال انجام است.

با افتخار مشاوره و کوچینگ مديران عامل‌ ، مدیران میانی ، پرسنل و کسب وکارهای زیادی را داشته که در رزومه مجموعه گروه کسب و کار ثابت و رزومه شخصی ایشان میتوان دید . ایشان به عنوان مسئول راهبری شرکتهای زیرمجموعه هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان و با حفظ سمت رئیس IT   این هلدینگ کار خود را آغاز کرد و پس از راه اندازی شرکت راسن نوین تجارت آسیا و فعالیت به صورت مستقل بعنوان مشاور در هلدینگ مشغول به کار بود.پس از آن نیز در شرکت های مختلف و پر قدرتی افتخار مشاوره و راهبری آنها را داشت . از جمله شرکت هایی که سعادت و افتخار همراهی و کوچینگ آنها را داشته و دارد شرکت(هلدینگ)فولاد مبارکه اصفهان بوده و هست که به عنوان مشاور کل مجموعه فروش و بازاریابی آن سازمان در حال ارائه خدمات خود می باشد.

شرکت کامپوپلاست نیز از دیگر مجموعه های زیر مجموعه گروه کسب وکار ثابت است که در حوزه پلیمر فعال است و در جمع شرکت های دانش بنیان قرار دارد.گروه کسب وکار ثابت از دپارتمان های مختلفی تشکیل شده که با مراجعه با وبسایت این مجموعه بیشتر با فعالیت ها و زمینه ها آشنا خواهید شد. Sabetbg.ir

از مواردی که ایشان را در جمع مشاورین قرار میدهد و باعث ارتباط مثبت مجموعه ها با ایشان گردیده . چهره خندان و رفتار و ارتباطات دوستانه ایشان با همه سطوح شرکتها و مسئولیت پذیری و پایبندی که به اعضای مجموعه ها و اطلاعات آنها دارد.همچنین از نظر مالی نیز همیشه سعی کرده اند کسب و کارها را نسبت به وضعیت جامعه و بازار مالی درک کنند تا فشار مضاعفی را انجام ندهند.

علی ثابت فردی بسیار مسئولیت پذیر،با دیسیپلین ، صادق ، با گذشت و مهربان است . اون هم مانند همه انسان ها اخلاقیات خوب و بدی را دارد که همیشه سعی کرده با تلاش و تمرین و قدم در مسیر تغییر آنها با به بهتری شکل ممکن تغییر مثبت دهد.

زمانی از اعتماد بنفس خوبی برخوردار نبود و می توان گفت در بسیاری از مراسم ها و دیدارها خجالت میکشید و خود را ارائه و پرزنت نمیکرد تا اینکه به خودش قول داد تا با تمرین این مهم را انجام دهد و اعتماد بنفس داشته باشد و بتواند ایجاد ارتباط کرده و حرف بزند و دیگر خجالتی نباشد . او این مسیر را شروع کرد و موفق شد . و الان میتوان گفت اکثر مذاکرات خود را با قدرت و برد به پایان میرساند . تا جایی که با شرکت ها و کسب و کارهایی که نیاز به فردی جهت بستن مذاکرات و متقاعد کردن طرف مقابل دارند قرارداد بسته و معاملات و مذاکرات را پیش میبرد .

علی ثابت رسالت خود را در کوچینگ افراد و کسب وکارها و تدریس اصول مدیریتی و فروش بهتر میداند و این رسالت را با قدرت در حال انجام میباشد.

تفریحات مدنظر ایشان مطالعه و تکنولوژیست و هر کجا صحبت از تکنولوژی باشد ایشان به قطع خود را در صحنه خواهد دید. به همین دلیل است که شرکت های دانش بنیان را راهنمایی و کوچ میکند و از نظر اقتصادی نیز اولویتی برای ایشان ندارند و با عشق این فرآیند را انجام میدهند.

IMG_2935